begraver haren från vägen som i lisas rabbit habbit med ros och sång och hungriga fiskmåsar vid sidan om sommarbarnen engagerade. annars så lealösa, leja, bleka nu gräver de en grop med en snöskyffel åt mig privat: seinfeld börjar ta slut, säsong åtta, nio kvar. känslan när man vet att någonting säkert är på väg att va över hugger i armar, bröst och mage. Hjärtat nuddar vid hösten som man aldrig egentligen vet någonting om. älskar partillecupbarnen som varje dag fyller hela vagnen från kviberg. vi är tolv istället för fyra på bakersta raden så söta så roliga ryssland, norge, skåne allt mixed up skämtar skojar och luften tar slut så fort i en spårvagn vi andas in varandra. Lööööööööök. nathalie har abstinens och lär mig stå på huvudet istället för att arbeta jag fyller bensin i klippon och gräsmattorna är så snajsiga. hälsar sommartofsar från kortedala torg!
# trädgårdsmästare # 2018
Åt sukett för andra gången i livet Fortfarande inte gott På instrumentbrädan stod det Klein schlues Google translates till Små slutsatser Ringde supporter Varför startar inte bilen Batteriet i nyckeln hade kortslutits Pga att den fått bada i min vattentäta ficka Strandad i hettan på korsvägen Min hjärna vill hem Men springer å köper batteri Så blinkar nyckeln till Och fungerar igen Och bilen Och jag kör jättefort hem Genom dödsvärmen Behöver nåt sött NU
Relaterat
Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse och analysera trafik. När du trycker på Godkänn samtycker du till vår användning av cookies.
Läs vår dataskyddpolicy.